You are currently viewing Ogrodzenia tymczasowe

Ogrodzenia tymczasowe

Ogrodzenia tymczasowe – kiedy i dlaczego warto je zastosować?

Ogrodzenia tymczasowe są coraz częściej wykorzystywane na różnego rodzaju budowach, remontach i innych pracach ziemnych, oraz wydarzeniach masowych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli nieruchomości, którzy chcą zabezpieczyć swoje miejsce przed niepożądanymi osobami oraz zwierzętami. Są lekkie i proste w montażu/demontażu, więc łatwo możesz je przestawić w razie gdyby sytuacja tego wymagała.

Do wyboru mamy wiele rodzajów ogrodzeń tymczasowych, takich jak: ogrodzenia standardowe, pełne, wzmacniane, owalne i niskie. Każdy z nich ma swoje wady i zalety, więc warto dokładnie przemyśleć, które rozwiązanie będzie najlepsze dla naszych potrzeb. Dodatkowymi zaletami są akcesoria, które w modyfikowalny i nadal banalnie prosty sposób możesz dołączyć do konstrukcji. Są to m.in: furtki, bramy, kółka, zawiasy, plandeka.

Montaż

Jak połączyć przęsła? Przęsła łączymy za pomocą tzw. „złączek”. Są to zaciski, które skręca się śrubą i nakrętką. 

Każde przęsło musi być połączone z drugim taką złączką. Wystarczy jedna, aby skutecznie usztywnić konstrukcję, ponieważ od dołu przęsła wchodzą w „stopę” betonową, lub z tworzywa sztucznego. 

Wnioski

Ogrodzenia tymczasowe są doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli nieruchomości, którzy chcą zabezpieczyć swoje miejsce przed niepożądanymi osobami i zwierzętami, a także w trakcie wykonywania prac budowlanych i innych prac ziemnych. 

Podsumowanie

Ogrodzenia tymczasowe to przydatne i funkcjonalne rozwiązanie dla właścicieli nieruchomości, którzy chcą zabezpieczyć swoje miejsce. Pamiętając o wyborze odpowiedniego rodzaju ogrodzenia i jego odpowiedniej ochronie, można zapewnić skuteczną ochronę swojego terenu.

 

Chcesz wiedzieć jak może wyglądać współpraca z nami? 

Skontaktuj się!